Otwarte Letnie Mistrzostwa Dolnego Śląska – VI Memoriał im. Andrzeja Wernera

28-29 maj 2021 ⁕ Wrocław ⁕ Mistrzostwa okręgu
11
Złotych
3
Srebrne
6
Brązowych
17
Zawodników
95
Startów
42
Życiówki
1
Rekord klubu
+10
Cholewa Zuzanna 13 lat, 2008
Kategoria: 13 lat
336 punktów za najlepszy start
1534 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
16
1:14.35
 PB
336
200m 
dowolny
 
10
2:50.39
 
291
400m 
dowolny
 
9
5:49.51
 FS
309
50m 
grzbietowy
 
10
41.85
 PB
267
100m 
grzbietowy
 
8
1:26.85
 FS
291
50m 
motylkowy
 
6
35.30
 PB
331
Kicińska Anna 17 lat, 2004
Kategoria: 16-95 lat
581 punktów za najlepszy start
3260 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
15
28.58
 PB
568
100m 
dowolny
 
9
1:01.95
 PB
581
50m 
grzbietowy
 
9
32.49
 PB
572
100m 
grzbietowy
 
6
1:09.73
 
562
200m 
grzbietowy
 
6
2:37.66
 
478
50m 
motylkowy
 
11
30.78
 PB
499
Kłak Monika 15 lat, 2006
Kategoria: 15 lat
458 punktów za najlepszy start
1676 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
dyskwalifikacja NW
100m 
dowolny
 
12
1:07.08
 PB
458
50m 
grzbietowy
 
9
37.47
 FS
373
50m 
klasyczny
 
6
38.32
 PB
451
200m 
klasyczny
 
5
3:09.71
 FS
394
50m 
motylkowy
dyskwalifikacja NW
Laszczak Aleksandra 14 lat, 2007
Kategoria: 14 lat
499 punktów za najlepszy start
2821 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
8
1:06.47
 PB
470
200m 
dowolny
 
7
2:25.33
 PB
469
400m 
dowolny
 
5
5:11.97
 FS
435
50m 
grzbietowy
 
2
34.00
 PB
499
100m 
grzbietowy
 
2
1:13.47
 PB
481
200m 
grzbietowy
 
1
2:38.90
 FS
467
Misiewicz Hanna 13 lat, 2008
Kategoria: 13 lat
431 punktów za najlepszy start
1819 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
7
1:08.41
 PB
431
200m 
dowolny
 
9
2:35.60
 
382
400m 
dowolny
 
8
5:32.25
 FS
360
100m 
grzbietowy
 
5
1:24.34
 FS
318
50m 
motylkowy
 
8
35.41
 PB
328
100m 
motylkowy
dyskwalifikacja NW
Piebiak Nicola 13 lat, 2008
Kategoria: 13 lat
563 punkty za najlepszy start
3046 punkty za wszystkie starty
1. miejsce w klasyfikacji ogólnej w kategorii
50m 
dowolny
 
1
29.15
 CB
535
100m 
dowolny
 
1
1:02.59
 PB
563
200m 
dowolny
 
1
2:20.79
 PB
516
400m 
dowolny
 
1
5:01.35
 FS
483
200m 
grzbietowy
 
1
2:36.87
 FS
486
200m 
zmienny
 
1
2:43.00
 PB
463
Piskorska Marta 14 lat, 2007
Kategoria: 14 lat
431 punktów za najlepszy start
1199 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
13
1:08.45
 FS
431
400m 
dowolny
dyskwalifikacja NW
50m 
grzbietowy
dyskwalifikacja NW
100m 
grzbietowy
dyskwalifikacja DSQ
200m 
grzbietowy
 
6
2:45.97
 FS
410
50m 
motylkowy
 
14
34.40
 FS
358
Sławińska Olivia 15 lat, 2006
Kategoria: 15 lat
515 punktów za najlepszy start
1883 punktów za wszystkie starty
50m 
klasyczny
 
3
36.67
 PB
515
100m 
klasyczny
 
1
1:21.35
 PB
489
50m 
motylkowy
 
7
32.87
 PB
410
200m 
zmienny
 
3
2:42.25
 PB
469
Wilgosz Maria 16 lat, 2005
Kategoria: 16-95 lat
523 punkty za najlepszy start
1036 punkty za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
28
29.55
 
513
100m 
dowolny
dyskwalifikacja NW
200m 
dowolny
 
10
2:20.17
 
523
400m 
dowolny
dyskwalifikacja NW
Włodarczyk Maja 13 lat, 2008
Kategoria: 13 lat
414 punkty za najlepszy start
2206 punkty za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
10
1:09.55
 PB
410
200m 
dowolny
 
4
2:31.52
 PB
414
400m 
dowolny
 
4
5:20.23
 FS
402
100m 
grzbietowy
 
3
1:21.28
 FS
355
50m 
motylkowy
 
9
35.81
 PB
317
100m 
motylkowy
 
4
1:22.15
 PB
308
Drzycimski Maciej 14 lat, 2007
Kategoria: 14 lat
359 punktów za najlepszy start
1904 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
24
29.72
 FS
348
100m 
dowolny
 
22
1:06.00
 FS
359
200m 
dowolny
 
13
2:28.54
 FS
323
50m 
grzbietowy
 
19
36.83
 FS
276
100m 
grzbietowy
 
15
1:18.41
 FS
289
50m 
motylkowy
 
21
32.91
 FS
309
Kobuszyński Jakub 15 lat, 2006
Kategoria: 15 lat
436 punktów za najlepszy start
2428 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
14
27.56
 PB
436
100m 
dowolny
 
18
1:02.21
 PB
428
50m 
grzbietowy
 
9
32.58
 PB
399
100m 
grzbietowy
 
5
1:10.26
 PB
401
200m 
grzbietowy
 
6
2:37.26
 FS
360
50m 
motylkowy
 
14
30.12
 PB
404
Pańka Oliwier 14 lat, 2007
Kategoria: 14 lat
318 punktów za najlepszy start
1822 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
35
31.17
 PB
301
100m 
dowolny
 
33
1:08.66
 PB
318
200m 
dowolny
 
20
2:36.57
 FS
276
50m 
grzbietowy
 
15
35.26
 PB
315
100m 
grzbietowy
 
14
1:17.54
 FS
298
200m 
grzbietowy
 
9
2:44.52
 FS
314
Paprocki Piotr 13 lat, 2008
Kategoria: 13 lat
255 punktów za najlepszy start
1283 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
17
33.53
 FS
242
100m 
dowolny
 
13
1:13.94
 FS
255
200m 
dowolny
 
9
2:52.19
 FS
207
50m 
grzbietowy
 
10
40.69
 FS
205
100m 
grzbietowy
 
11
1:29.10
 FS
197
100m 
klasyczny
 
7
1:41.18
 FS
177
Wołodko Oskar 16 lat, 2005
Kategoria: 16-95 lat
490 punktów za najlepszy start
2763 punktów za wszystkie starty
400m 
dowolny
 
11
4:43.39
 FS
468
50m 
klasyczny
 
12
32.93
 PB
489
100m 
klasyczny
 
7
1:12.11
 PB
490
200m 
klasyczny
 
10
2:41.42
 PB
476
50m 
motylkowy
 
39
30.07
 FS
406
200m 
zmienny
 
13
2:30.57
 FS
434
Wołodko Wiktor 14 lat, 2007
Kategoria: 14 lat
368 punktów za najlepszy start
1855 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
32
30.83
 PB
311
50m 
klasyczny
 
6
36.21
 PB
368
100m 
klasyczny
 
9
1:24.99
 PB
299
200m 
klasyczny
 
11
3:12.72
 FS
280
50m 
motylkowy
 
26
33.76
 FS
287
200m 
zmienny
 
7
2:48.42
 FS
310
Żerek Roman 33 lat, 1988
Kategoria: 16-95 lat
492 punkty za najlepszy start
927 punkty za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
39
26.47
 PB
492
100m 
dowolny
 
52
1:01.88
 FS
435

~~~~~~Otwarte Letnie Mistrzostwa Dolnego Śląska – VI Memoriał im. Andrzeja Wernera~~~~~~

SwimMania Dolnośląska Liga Pływacka edycja IV

22 maj 2021 ⁕ Wrocław ⁕ Lokalne zawody pływackie
1
Złoty
1
Srebrny
1
Brązowy
4
Zawodników
8
Startów
9
Życiówek
1
Rekord klubu
+11
Cholewa Zuzanna 13 lat, 2008
Kategoria: 13 lat
0 punktów za najlepszy start
0 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
22
1:13.65
 PB
200m 
zmienny
 
25
3:05.44
 FS
Kłak Adam 10 lat, 2011
Kategoria: 10-11 lat
0 punktów za najlepszy start
0 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
dyskwalifikacja NW
200m 
zmienny
dyskwalifikacja NW
Kłak Monika 15 lat, 2006
Kategoria: 15 lat
0 punktów za najlepszy start
0 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
dyskwalifikacja NW
200m 
zmienny
dyskwalifikacja NW
Laszczak Aleksandra 14 lat, 2007
Kategoria: 14 lat
0 punktów za najlepszy start
0 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
dyskwalifikacja NW
200m 
zmienny
dyskwalifikacja NW
Misiewicz Hanna 13 lat, 2008
Kategoria: 13 lat
72 punkty za najlepszy start
72 punkty za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
4
1:07.71
 PB
72
200m 
zmienny
dyskwalifikacja DSQ
Piebiak Nicola 13 lat, 2008
Kategoria: 13 lat
127 punktów za najlepszy start
216 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
1
1:02.93
 PB
127
200m 
zmienny
 
2
2:41.88
 PB
89
Piskorska Marta 14 lat, 2007
Kategoria: 14 lat
0 punktów za najlepszy start
0 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
dyskwalifikacja NW
200m 
zmienny
dyskwalifikacja NW
Włodarczyk Maja 13 lat, 2008
Kategoria: 13 lat
54 punkty za najlepszy start
54 punkty za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
11
1:09.25
 PB
54
200m 
zmienny
 
18
3:00.10
 FS
Drzycimski Maciej 14 lat, 2007
Kategoria: 14 lat
42 punkty za najlepszy start
42 punkty za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
19
1:04.56
 FS
42
200m 
zmienny
 
31
2:50.18
 FS
Kobuszyński Jakub 15 lat, 2006
Kategoria: 15 lat
0 punktów za najlepszy start
0 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
dyskwalifikacja NW
200m 
zmienny
dyskwalifikacja NW
Pańka Oliwier 14 lat, 2007
Kategoria: 14 lat
0 punktów za najlepszy start
0 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
35
1:08.99
 PB
200m 
zmienny
 
36
2:52.78
 PB
Paprocki Piotr 13 lat, 2008
Kategoria: 13 lat
0 punktów za najlepszy start
0 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
30
1:15.88
 FS
200m 
zmienny
 
25
3:05.60
 FS
Wołodko Wiktor 14 lat, 2007
Kategoria: 14 lat
0 punktów za najlepszy start
0 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
34
1:08.06
 PB
200m 
zmienny
 
26
2:47.83
 FS
Ziembicki Borys 10 lat, 2011
Kategoria: 10-11 lat
0 punktów za najlepszy start
0 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
dyskwalifikacja DSQ
200m 
zmienny
 
24
3:31.66
 CB

~~~~~~SwimMania Dolnośląska Liga Pływacka edycja IV~~~~~~

XIV Dolnośląskie Zawody o Puchar Burmistrza miasta Lubań

2021.04.23-24 :: Lubań :: Lokalne zawody pływackie
3
Złote
Srebrnych
Brązowych
2
Zawodników
6
Startów
0
Życiówek
0
Rekordów klubu
+2
Kłak Adam 10 lat, 2011
Kategoria: 10 lat
112 punkty za najlepszy start
325 punkty za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
8
41.97
 FS
112
50m 
grzbietowy
 
5
46.75
 
107
50m 
klasyczny
 
5
53.31
 FS
106
Ziembicki Borys 10 lat, 2011
Kategoria: 10 lat
171 punktów za najlepszy start
450 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
1
36.44
 FS
171
50m 
klasyczny
 
1
49.34
 FS
134
50m 
motylkowy
 
1
41.37
 FS
145

~~~~~~XIV Dolnośląskie Zawody o Puchar Burmistrza miasta Lubań~~~~~~

Swim Mania edycja III sezon 2020/2021

2021.04.14 :: Wrocław :: Lokalne zawody pływackie
1
Złoty
1
Srebrny
Brązowych
5
Zawodników
9
Startów
1
Życiówka
0
Rekordów klubu
+5
Cholewa Zuzanna 13 lat, 2008
Kategoria: 13 lat
326 punktów za najlepszy start
603 punktów za wszystkie starty
200m 
dowolny
 
19
2:44.12
 FS
326
100m 
motylkowy
 
10
1:25.10
 FS
277
Misiewicz Hanna 13 lat, 2008
Kategoria: 13 lat
389 punktów za najlepszy start
661 punktów za wszystkie starty
200m 
dowolny
 
6
2:34.66
 FS
389
100m 
motylkowy
 
11
1:25.60
 FS
272
Piebiak Nicola 13 lat, 2008
Kategoria: 13 lat
499 punktów za najlepszy start
905 punktów za wszystkie starty
200m 
dowolny
 
1
2:22.40
 PB
499
100m 
motylkowy
 
2
1:14.89
 FS
406
Piskorska Marta 14 lat, 2007
Kategoria: 14 lat
379 punktów za najlepszy start
379 punktów za wszystkie starty
200m 
dowolny
 
14
2:36.06
 FS
379
100m 
motylkowy
dyskwalifikacja O1
Włodarczyk Maja 13 lat, 2008
Kategoria: 13 lat
369 punktów za najlepszy start
637 punktów za wszystkie starty
200m 
dowolny
 
12
2:37.47
 FS
369
100m 
motylkowy
 
12
1:26.04
 FS
268

~~~~~~Swim Mania edycja III sezon 2020/2021~~~~~~
     

strona
 1 
 2 
 3 
 4 
 5 

następna