Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w pływaniu

14-17 lip 2022 ⁕ Lublin ⁕ 50m ⁕ Mistrzostwa Polski Juniorów
4
Zawodników
20
Startów
14
Życiówki
0
Rekordów klubu
+4
Piskorska Marta 15 lat, 2007
Kategoria: 15 lat
571 punktów za najlepszy start
2491 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
Eliminacje
 
42
29.46
 PB
518
50m 
grzbietowy
Eliminacje
 
20
32.92
 PB
550
50m 
grzbietowy
Finał
 
18
32.51
 PB
571
100m 
grzbietowy
Eliminacje
 
24
1:12.29
 PB
501
200m 
grzbietowy
Eliminacje
 
27
2:40.45
 PB
454
50m 
motylkowy
Eliminacje
 
43
31.93
 PB
447
Drzycimski Maciej 15 lat, 2007
Kategoria: 15 lat
480 punktów za najlepszy start
2154 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
Eliminacje
 
73
27.38
 PB
445
100m 
dowolny
Eliminacje
 
58
59.89
 
480
200m 
dowolny
Eliminacje
 
41
2:16.97
 
412
400m 
dowolny
Eliminacje
 
38
4:50.31
 
435
50m 
motylkowy
Eliminacje
 
91
30.69
 
382
Pańka Oliwier 15 lat, 2007
Kategoria: 15 lat
376 punktów za najlepszy start
1821 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
Eliminacje
 
113
29.22
 
366
50m 
grzbietowy
Eliminacje
 
50
33.17
 PB
369
100m 
grzbietowy
Eliminacje
 
48
1:11.89
 PB
375
200m 
grzbietowy
Eliminacje
 
33
2:34.97
 PB
376
50m 
motylkowy
Eliminacje
 
101
32.06
 FS
335
Wołodko Wiktor 15 lat, 2007
Kategoria: 15 lat
438 punktów za najlepszy start
1560 punktów za wszystkie starty
50m 
klasyczny
Eliminacje
 
35
34.16
 PB
438
100m 
klasyczny
Eliminacje
 
31
1:15.93
 PB
420
200m 
klasyczny
Eliminacje
 
30
2:52.49
 PB
390
50m 
motylkowy
Eliminacje
 
106
32.82
 PB
312

~~~~~~Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w pływaniu~~~~~~

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14 lat

7-10 lip 2022 ⁕ Olsztyn ⁕ 50m ⁕ Mistrzostwa Polski Juniorów
Złotych
2
Srebrne
Brązowych
5
Zawodników
29
Startów
22
Życiówki
0
Rekordów klubu
+5
Cholewa Zuzanna 14 lat, 2008
Kategoria: 14 lat
429 punktów za najlepszy start
1832 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
Eliminacje
 
90
31.38
 
429
100m 
dowolny
Eliminacje
 
93
1:10.04
 
402
50m 
grzbietowy
Eliminacje
 
90
39.19
 
326
50m 
klasyczny
Eliminacje
 
67
43.88
 PB
297
50m 
motylkowy
Eliminacje
 
58
33.78
 PB
378
Misiewicz Hanna 14 lat, 2008
Kategoria: 14 lat
457 punktów za najlepszy start
2022 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
Eliminacje
 
65
30.72
 PB
457
100m 
dowolny
Eliminacje
 
74
1:08.92
 
422
200m 
dowolny
Eliminacje
 
64
2:37.11
 
371
50m 
grzbietowy
Eliminacje
 
68
36.34
 PB
409
50m 
motylkowy
Eliminacje
 
69
34.24
 PB
363
Piebiak Nicola 14 lat, 2008
Kategoria: 14 lat
613 punkty za najlepszy start
2297 punkty za wszystkie starty
50m 
dowolny
Eliminacje
 
3
28.08
 PB
598
50m 
dowolny
Finał
 
4
27.85
 PB
613
100m 
dowolny
Eliminacje
 
2
1:01.21
 PB
602
100m 
dowolny
Finał
 
2
1:00.86
 PB
613
200m 
dowolny
Eliminacje
 
4
2:14.93
 PB
587
200m 
dowolny
Finał
 
2
2:13.21
 PB
610
400m 
dowolny
Eliminacje
 
8
4:50.39
 PB
539
400m 
dowolny
Finał
 
8
4:49.75
 PB
543
50m 
grzbietowy
Eliminacje
 
21
33.30
 
531
Włodarczyk Maja 14 lat, 2008
Kategoria: 14 lat
494 punkty za najlepszy start
2230 punkty za wszystkie starty
50m 
dowolny
Eliminacje
 
66
30.81
 PB
453
100m 
dowolny
Eliminacje
 
46
1:06.59
 PB
468
200m 
dowolny
Eliminacje
 
30
2:22.86
 PB
494
400m 
dowolny
Eliminacje
 
31
5:06.73
 PB
458
50m 
motylkowy
Eliminacje
 
73
34.43
 
357
Paprocki Piotr 14 lat, 2008
Kategoria: 14 lat
328 punktów za najlepszy start
1592 punktów za wszystkie starty
50m 
grzbietowy
Eliminacje
 
65
34.48
 PB
328
100m 
grzbietowy
Eliminacje
 
58
1:16.22
 PB
314
200m 
grzbietowy
Eliminacje
 
45
2:42.49
 PB
326
50m 
klasyczny
Eliminacje
 
63
37.99
 PB
318
100m 
klasyczny
Eliminacje
 
63
1:24.32
 PB
306

~~~~~~Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14 lat ~~~~~~

Swim Mania Edycja 4 / Dolnośląska Liga Pływacka

5 cze 2022 ⁕ Wrocław ⁕ 50m ⁕ Lokalne zawody pływackie
2
Złote
1
Srebrny
1
Brązowy
8
Zawodników
15
Startów
3
Życiówki
0
Rekordów klubu
+8
Cholewa Zuzanna 14 lat, 2008
Kategoria: 14 lat
404 punkty za najlepszy start
757 punkty za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
6
1:09.90
 PB
404
200m 
zmienny
 
11
2:58.37
 PB
353
Misiewicz Hanna 14 lat, 2008
Kategoria: 14 lat
427 punktów za najlepszy start
427 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
5
1:08.64
 
427
200m 
zmienny
dyskwalifikacja Z3
Piebiak Nicola 14 lat, 2008
Kategoria: 14 lat
587 punktów za najlepszy start
1117 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
1
1:01.75
 
587
200m 
zmienny
 
2
2:35.84
 
530
Piskorska Marta 15 lat, 2007
Kategoria: 15 lat
455 punktów za najlepszy start
876 punktów za wszystkie starty
100m 
grzbietowy
 
1
1:14.67
 
455
200m 
zmienny
 
10
2:48.20
 
421
Włodarczyk Maja 14 lat, 2008
Kategoria: 14 lat
453 punkty za najlepszy start
792 punkty za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
3
1:07.31
 
453
200m 
zmienny
 
15
3:00.85
 PB
339
Drzycimski Maciej 15 lat, 2007
Kategoria: 15 lat
462 punkty za najlepszy start
805 punkty za wszystkie starty
100m 
dowolny
 
5
1:00.65
 
462
200m 
zmienny
 
12
2:42.80
 FS
343
Pańka Oliwier 15 lat, 2007
Kategoria: 15 lat
367 punktów za najlepszy start
689 punktów za wszystkie starty
100m 
grzbietowy
 
4
1:12.41
 
367
200m 
zmienny
 
14
2:46.16
 
322
Paprocki Piotr 14 lat, 2008
Kategoria: 14 lat
301 punktów za najlepszy start
593 punktów za wszystkie starty
100m 
klasyczny
 
5
1:25.72
 
292
200m 
zmienny
 
17
2:49.92
 FS
301

~~~~~~Swim Mania Edycja 4 / Dolnośląska Liga Pływacka~~~~~~

Letnie Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska 14 lat i starsi

28-29 maj 2022 ⁕ Wrocław ⁕ 50m ⁕ Mistrzostwa okręgu
2
Złote
5
Srebrnych
1
Brązowy
8
Zawodników
40
Startów
15
Życiówek
0
Rekordów klubu
+7
Cholewa Zuzanna 14 lat, 2008
Kategoria: 14 lat
417 punktów za najlepszy start
2110 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
15
31.67
 
417
100m 
dowolny
 
11
1:10.07
 
401
200m 
dowolny
 
10
2:37.81
 
366
50m 
grzbietowy
 
19
40.79
 
289
100m 
grzbietowy
 
16
1:29.12
 
267
50m 
motylkowy
 
8
34.02
 PB
370
Misiewicz Hanna 14 lat, 2008
Kategoria: 14 lat
439 punktów za najlepszy start
1935 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
12
31.14
 
439
100m 
dowolny
 
8
1:08.87
 
423
200m 
dowolny
dyskwalifikacja NW
50m 
grzbietowy
 
12
37.02
 PB
387
100m 
grzbietowy
 
10
1:22.21
 PB
341
50m 
motylkowy
 
10
34.81
 
345
Piebiak Nicola 14 lat, 2008
Kategoria: 14 lat
572 punkty za najlepszy start
2619 punkty za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
1
28.51
 
572
100m 
dowolny
 
2
1:03.51
 
539
200m 
dowolny
 
2
2:20.50
 
519
400m 
dowolny
dyskwalifikacja NW
50m 
grzbietowy
 
2
33.53
 
520
100m 
grzbietowy
 
2
1:13.92
 
469
200m 
grzbietowy
dyskwalifikacja DSQ
Włodarczyk Maja 14 lat, 2008
Kategoria: 14 lat
450 punktów za najlepszy start
2427 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
16
31.68
 PB
417
100m 
dowolny
 
6
1:07.58
 
447
200m 
dowolny
 
5
2:27.38
 PB
450
400m 
dowolny
 
5
5:17.03
 PB
414
50m 
motylkowy
 
7
33.87
 PB
375
100m 
motylkowy
 
4
1:20.70
 
324
Drzycimski Maciej 15 lat, 2007
Kategoria: 15 lat
464 punkty za najlepszy start
2441 punkty za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
7
27.72
 PB
429
100m 
dowolny
 
5
1:00.59
 
464
200m 
dowolny
 
4
2:16.31
 
419
400m 
dowolny
 
5
4:48.78
 PB
442
50m 
motylkowy
 
16
30.96
 
372
100m 
motylkowy
 
10
1:12.64
 
315
Pańka Oliwier 15 lat, 2007
Kategoria: 15 lat
367 punktów za najlepszy start
984 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
18
29.18
 PB
367
50m 
grzbietowy
 
12
34.40
 
331
200m 
klasyczny
 
3
3:11.38
 FS
286
Paprocki Piotr 14 lat, 2008
Kategoria: 14 lat
330 punktów za najlepszy start
1785 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
18
30.24
 PB
330
50m 
grzbietowy
 
17
35.57
 PB
299
100m 
grzbietowy
 
14
1:18.13
 PB
292
200m 
grzbietowy
 
6
2:48.80
 PB
291
50m 
klasyczny
 
9
38.88
 PB
297
100m 
klasyczny
 
7
1:27.36
 
276
Żerek Roman 34 lat, 1988
Kategoria: 16-50 lat
520 punktów za najlepszy start
520 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
 
27
26.00
 
520

~~~~~~Letnie Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska 14 lat i starsi~~~~~~
     

strona
 1 
 2 
 3 
 4 
 5 

następna