Zawodnik

Statystyka

  Licencja: (brak licencji pływackiej)
Lokalne zawody pływackie
Najbardziej wartościowe wyniki
Konkurencja Basen Czas Pkt Data Zawody S
200m dowolny 50 2:36.06 379 2021-04-14
33
Swim Mania edycja III sezon 2020/2021
Wrocław (POL)
1
50m dowolny 25 32.19 361 2020-10-02
227
XIII Dolnośląskie Zawody o Puchar Burmistrza
Lubań (POL)
5
50m grzbietowy 25 36.12 358 2020-10-16
213
XXXI Memoriał Marka Petrusewicza
Wrocław (POL)
4
200m grzbietowy 25 2:49.53 347 2020-12-04
164
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików Województwa Dolnośląskie i Lubuskie Mistrzostwa Dolnego Śląska młodzików 12, 1
Nowa Ruda (POL)
1
100m zmienny 25 1:25.02 293 2020-01-31
472
VII ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR WÓJTA GMINY OSIECZNICA
OSIECZNICA (POL)
1
50m motylkowy 25 36.84 289 2020-11-21
177
XVIIMISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO
Legnica (POL)
3
50m klasyczny 25 44.51 264 2020-10-16
213
XXXI Memoriał Marka Petrusewicza
Wrocław (POL)
2
100m grzbietowy 25 1:15.96 50 2021-03-13
65
Od Młodzika do Olimpijczyka Trzecie eliminacje w sezonie 2020/2021 roczniki 2007, 2008, 2009
Warszawa (POL)
9
100m dowolny 25 1:10.30 20 2021-03-13
65
Od Młodzika do Olimpijczyka Trzecie eliminacje w sezonie 2020/2021 roczniki 2007, 2008, 2009
Warszawa (POL)
6
200m dowolny 25 2:39.04 2021-03-20
58
Swim Mania edycja II
Wrocław (POL)
1
200m zmienny 25 2:55.28 2021-03-13
65
Od Młodzika do Olimpijczyka Trzecie eliminacje w sezonie 2020/2021 roczniki 2007, 2008, 2009
Warszawa (POL)
2
Najlepsze osiągnięte rezultaty w poszczególnych konkurencjach
Kon Basen Czas Pkt K Data Zawody S
dowolny
50m 25 32.19 361 III/12
13 lat
2020-10-02
227
XIII Dolnośląskie Zawody o Puchar Burmistrza
Lubań (POL)
5
100m 25 1:10.30 20 III/12
14 lat
2021-03-13
65
Od Młodzika do Olimpijczyka Trzecie eliminacje w sezonie 2020/2021 roczniki 2007, 2008, 2009
Warszawa (POL)
6
200m 25 2:39.04 III/12
14 lat
2021-03-20
58
Swim Mania edycja II
Wrocław (POL)
1
200m 50 2:36.06 379 ?
14 lat
2021-04-14
33
Swim Mania edycja III sezon 2020/2021
Wrocław (POL)
1
grzbietowy
50m 25 36.12 358 III/13
13 lat
2020-10-16
213
XXXI Memoriał Marka Petrusewicza
Wrocław (POL)
4
100m 25 1:15.96 50 III/13
14 lat
2021-03-13
65
Od Młodzika do Olimpijczyka Trzecie eliminacje w sezonie 2020/2021 roczniki 2007, 2008, 2009
Warszawa (POL)
9
200m 25 2:49.53 347 III/12
13 lat
2020-12-04
164
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików Województwa Dolnośląskie i Lubuskie Mistrzostwa Dolnego Śląska młodzików 12, 1
Nowa Ruda (POL)
1
klasyczny
50m 25 44.51 264 ?
13 lat
2020-10-16
213
XXXI Memoriał Marka Petrusewicza
Wrocław (POL)
2
motylkowy
50m 25 36.84 289 III/12
13 lat
2020-11-21
177
XVIIMISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO
Legnica (POL)
3
zmienny
100m 25 1:25.02 293 III/12
13 lat
2020-01-31
472
VII ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR WÓJTA GMINY OSIECZNICA
OSIECZNICA (POL)
1
200m 25 2:55.28 III/12
14 lat
2021-03-13
65
Od Młodzika do Olimpijczyka Trzecie eliminacje w sezonie 2020/2021 roczniki 2007, 2008, 2009
Warszawa (POL)
2
Ostatnie przepłynięte konkurencje
Konkurencja Basen Czas Pkt Data Zawody S
200m dowolny 50 2:36.06 379 2021-04-14
33
Swim Mania edycja III sezon 2020/2021
Wrocław (POL)
200m dowolny 25 2:39.04 2021-03-20
58
Swim Mania edycja II
Wrocław (POL)
100m grzbietowy 25 1:17.27 36 2021-03-20
58
Swim Mania edycja II
Wrocław (POL)
100m grzbietowy 25 1:15.96 50 2021-03-13
65
Od Młodzika do Olimpijczyka Trzecie eliminacje w sezonie 2020/2021 roczniki 2007, 2008, 2009
Warszawa (POL)
100m dowolny 25 1:10.30 20 2021-03-13
65
Od Młodzika do Olimpijczyka Trzecie eliminacje w sezonie 2020/2021 roczniki 2007, 2008, 2009
Warszawa (POL)
200m zmienny 25 2:55.28 2021-03-13
65
Od Młodzika do Olimpijczyka Trzecie eliminacje w sezonie 2020/2021 roczniki 2007, 2008, 2009
Warszawa (POL)
50m dowolny 25 32.82 341 2020-12-04
164
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików Województwa Dolnośląskie i Lubuskie Mistrzostwa Dolnego Śląska młodzików 12, 1
Nowa Ruda (POL)
200m grzbietowy 25 2:49.53 347 2020-12-04
164
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików Województwa Dolnośląskie i Lubuskie Mistrzostwa Dolnego Śląska młodzików 12, 1
Nowa Ruda (POL)
100m grzbietowy 25 1:18.55 341 2020-12-04
164
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików Województwa Dolnośląskie i Lubuskie Mistrzostwa Dolnego Śląska młodzików 12, 1
Nowa Ruda (POL)
100m dowolny 25 1:12.40 334 2020-12-04
164
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików Województwa Dolnośląskie i Lubuskie Mistrzostwa Dolnego Śląska młodzików 12, 1
Nowa Ruda (POL)
50m motylkowy 25 36.84 289 2020-11-21
177
XVIIMISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO
Legnica (POL)
100m grzbietowy 25 1:18.42 342 2020-11-21
177
XVIIMISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO
Legnica (POL)
200m zmienny 25 3:00.07 309 2020-11-21
177
XVIIMISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO
Legnica (POL)
100m dowolny 25 1:13.74 316 2020-11-21
177
XVIIMISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO
Legnica (POL)
100m dowolny 25 1:15.21 298 2020-10-16
213
XXXI Memoriał Marka Petrusewicza
Wrocław (POL)
50m motylkowy 25 37.45 275 2020-10-16
213
XXXI Memoriał Marka Petrusewicza
Wrocław (POL)
50m klasyczny 25 44.51 264 2020-10-16
213
XXXI Memoriał Marka Petrusewicza
Wrocław (POL)
50m grzbietowy 25 36.12 358 2020-10-16
213
XXXI Memoriał Marka Petrusewicza
Wrocław (POL)
100m grzbietowy 25 1:17.78 351 2020-10-16
213
XXXI Memoriał Marka Petrusewicza
Wrocław (POL)
50m motylkowy 25 36.96 287 2020-10-02
227
XIII Dolnośląskie Zawody o Puchar Burmistrza
Lubań (POL)