Artykuły Zawodnicy Rekordy Galeria Sezon Klub

Apusoft - wszystko można oprogramować!

 
Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału – tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień!

Nadchodzące starty

Uwaga: Rodzice chcący wysłać swoje dziecko na zawody proszeni są o zapoznanie się z komunikatem organizacyjnym zawodów (niebieska ikona z "i"), szczególnie z regulaminem opłat za uczestnictwo zawodnika w zawodach.

Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2019

pt, 29. listopada 2019 - so, 30. listopada 2019 :: Nowa Ruda :: Zawody okręgowe

Zawody

2019.11.09 :: Gliwice :: Zawody

Puchar Sprintu - Night&Lights Gliwice #374

Konkurencja Uzyskany wynik Czas
Msc Czas P Pkt Międzyczasy Zgłoszenia Najlepszy
Kategoria: 10-11 lat
233 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 776 pkt
1
50m 
dowolny
E
37
38.42 +2,3 233 37.59 39.32
50m 
grzbietowy
E
36
45.99 +6,7 203 45.63 49.28
50m 
klasyczny
E
23
50.27 +4,6 200 52.14 52.71
50m 
motylkowy
E
37
46.96 PS 140 48.93
Kategoria: 12-13 lat
50m 
dowolny
E
NW
(NT) NW - B: 0. - K: 00. 30.44
100m 
dowolny
E
NW
(NT) NW - B: 0. - K: 00. 1:07.74
50m 
grzbietowy
E
NW
(NT) NW - B: 0. - K: 00. 33.91
100m 
grzbietowy
E
NW
(NT) NW - B: 0. - K: 00. 1:13.71
Kategoria: 10-11 lat
303 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 784 pkt
2
50m 
dowolny
E
22
35.24 +7,2 303 35.74 37.97
50m 
grzbietowy
E
17
40.77 +6 292 43.95 43.36
50m 
motylkowy
E
27
42.51 +5,4 189 45.78 44.96
Kategoria: 10-11 lat
407 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 1306 pkt
3
50m 
dowolny
E
7
31.98 +5,6 405 31.47 33.88
50m 
dowolny
Finał
8
31.93 +0,2 407 31.98 31.98
50m 
grzbietowy
E
6
37.27 RK 382 36.23
50m 
grzbietowy
Finał
6
37.04 RK 389 37.27
50m 
klasyczny
E
13
45.77 RK 265 45.44
50m 
motylkowy
E
17
39.02 +5,6 245 38.33 41.35
Kategoria: 14-15 lat
551 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 1982 pkt
4
50m 
dowolny
E
1
29.01 -0,6 543 28.62 28.85
50m 
dowolny
Finał
2
28.86 551 29.01 28.85
100m 
dowolny
E
4
1:04.87 -4,2 506 32.59 32.28 1:03.46 1:02.25
100m 
dowolny
Finał
4
1:04.13 -3 524 1:04.87 1:02.25
100m 
grzbietowy
E
7
1:13.59 +3,4 492 35.91 37.68 1:09.77 1:16.16
100m 
grzbietowy
Finał
6
1:13.68 -0,1 490 35.61 38.07 1:13.59 1:13.59
50m 
klasyczny
E
7
39.40 -0,6 415 36.99 39.16
Kategoria: 10-11 lat
219 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 761 pkt
5
50m 
dowolny
E
40
39.26 +3,8 219 37.43 40.81
50m 
grzbietowy
E
34
45.37 +0,7 212 44.58 45.67
50m 
klasyczny
E
35
54.73 PS 155 1:00.11
50m 
motylkowy
E
31
43.63 +5,7 175 39.23 46.28
Kategoria: 12-13 lat
211 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 558 pkt
6
100m 
dowolny
E
27
1:21.24 +4,5 192 38.83 42.41 1:16.29 1:25.10
50m 
grzbietowy
E
23
40.37 PS 211 42.54
50m 
klasyczny
E
NW
(NT) NW - B: 0. - K: 00. 46.65
100m 
klasyczny
E
26
1:46.34 +5 155 50.33 56.01 1:43.55 1:51.99
Konkurencja Uzyskany wynik Czas zgłoszenia
Msc Czas Pkt Kategoria
Manta UKP Manta Jelcz-Laskowice 1 #675
4x50m dowolny kobiet 11 2:21.15 264 kategoria: 11 lat i młodsi NT

Sponsorzy

Przyjaciele i partnerzy

Wybrane strony

Filmy | Galeria |

Polityka prywatności
Uwaga! Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie.
Written by

Apusoft
Krzysztof Raszczuk

Jelcz-Laskowice 2014
Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie.