Artykuły Zawodnicy Rekordy Galeria Sezon Klub

Apusoft - wszystko można oprogramować!

 
Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału – tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień!

Nadchodzące starty

Uwaga: Rodzice chcący wysłać swoje dziecko na zawody proszeni są o zapoznanie się z komunikatem organizacyjnym zawodów (niebieska ikona z "i"), szczególnie z regulaminem opłat za uczestnictwo zawodnika w zawodach.

SWIM MANIA, Dolnośląska Liga Pływacka 2019/2020

so, 07. marca 2020 :: Wrocław :: Zawody okręgowe

V OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA OŁAWY W PŁYWANIU

so, 14. marca 2020 :: OŁAWA :: Zawody okręgowe

IX Otwarte Mistrzostwa Ostrzeszowa w pływaniu

nd, 22. marca 2020 :: Ostrzeszów :: Zawody okręgowe

Zawody

2019.11.29 - 30 :: Nowa Ruda :: Mistrzostwa okręgu

Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego 2019 #377

Konkurencja Uzyskany wynik Czas
Msc Czas P Pkt Międzyczasy Zgłoszenia Najlepszy
Kategoria: 11 lat
259 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 1152 pkt
1
50m 
dowolny
15 35.96 +4,3 259 37.59 37.59
100m 
dowolny
23 1:22.03 -0,6 229 38.59 43.44 1:21.57 1:21.57
50m 
grzbietowy
9 41.02 +10,1 245 45.63 45.63
100m 
grzbietowy
12 1:31.04 +8,2 220 44.25 46.79 1:39.21 1:39.21
50m 
motylkowy
14 41.72 +14,7 199 48.93 48.93
Kategoria: 15 lat
546 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 1999 pkt
2
50m 
dowolny
1 28.25 -0,4 534 28.26 28.15
50m 
grzbietowy
1 31.39 +0,2 546 31.47 31.45
50m 
klasyczny
3 38.24 +0,6 416 38.47 38.47
50m 
motylkowy
1 30.64 -0,1 503 30.89 30.62
Kategoria: 12 lat
427 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 2010 pkt
3
50m 
dowolny
6 30.43 -0,4 427 30.44 30.32
100m 
dowolny
6 1:07.95 -1,4 404 32.62 35.33 1:07.74 1:07.03
200m 
dowolny
8 2:31.24 -2,6 389 34.14 37.77 39.71 39.62 2:27.47 2:27.47
50m 
grzbietowy
2 34.92 -3 397 33.91 33.91
100m 
grzbietowy
3 1:15.08 -2,6 393 36.59 38.49 1:13.71 1:13.20
Kategoria: 11 lat
309 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 1398 pkt
4
50m 
dowolny
6 34.03 +4,7 305 35.74 35.72
100m 
dowolny
8 1:15.89 +6,6 290 36.07 39.82 1:21.91 1:21.23
50m 
grzbietowy
4 37.95 +5 309 43.95 39.93
100m 
grzbietowy
7 1:24.88 +4,5 272 40.73 44.15 1:39.20 1:28.91
50m 
motylkowy
9 40.22 +7,1 222 45.78 43.29
Kategoria: 11 lat
405 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 1887 pkt
5
100m 
dowolny
1 1:08.03 +5,9 403 33.39 34.64 1:12.31 1:12.31
200m 
dowolny
2 2:29.72 +6,3 401 34.15 39.53 39.06 36.98 NT 2:39.76
50m 
grzbietowy
1 34.68 +4,3 405 36.23 36.23
100m 
grzbietowy
1 1:16.64 +5,4 370 37.32 39.32 1:21.03 1:21.03
50m 
motylkowy
2 36.07 +5,9 308 38.33 38.33
Kategoria: 12 lat
244 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 1169 pkt
6
50m 
dowolny
32 36.78 +3,1 242 NT 37.94
100m 
dowolny
34 1:22.60 PS 225 38.34 44.26 NT
50m 
grzbietowy
15 41.04 +4,7 244 NT 43.06
100m 
grzbietowy
16 1:28.82 +10,9 237 42.58 46.24 NT 1:39.71
50m 
klasyczny
23 47.23 PS 221 NT
Kategoria: 13 lat
553 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 2087 pkt
7
50m 
dowolny
1 28.68 +2,9 511 29.10 29.54
100m 
dowolny
3 1:03.36 +0,9 498 30.44 32.92 1:03.91 1:03.91
50m 
klasyczny
2 34.79 RK 553 35.05
100m 
klasyczny
2 1:17.28 RK 525 35.28 42.00 1:18.80
100m 
zmienny
3 1:10.66 -0,1 511 32.89 37.77 1:10.57 1:10.57
Kategoria: 14 lat
552 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 2026 pkt
8
50m 
dowolny
3 28.43 +0,1 524 28.14 28.47
50m 
grzbietowy
1 31.89 +3,7 521 31.95 33.10
50m 
klasyczny
3 37.86 -2,4 429 36.84 36.99
100m 
zmienny
1 1:08.87 +1,5 552 30.83 38.04 1:08.66 1:09.92
Kategoria: 11 lat
259 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 1203 pkt
9
50m 
dowolny
17 36.59 +2,2 246 37.43 37.43
100m 
dowolny
15 1:19.16 +2,4 255 38.96 40.20 1:21.13 1:21.13
200m 
dowolny
6 2:53.23 PS 259 39.18 45.51 46.05 42.49 NT
100m 
grzbietowy
11 1:29.55 +2,8 232 44.37 45.18 1:32.10 1:32.10
50m 
motylkowy
11 40.89 -4,2 211 39.23 39.23
Kategoria: 14 lat
450 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 2065 pkt
10
50m 
dowolny
21 28.59 +3,9 355 28.08 29.76
100m 
dowolny
11 1:02.06 +1,2 379 29.79 32.27 1:01.59 1:02.79
200m 
dowolny
5 2:11.31 +2,3 433 30.49 33.57 33.84 33.41 2:11.20 2:14.39
400m 
dowolny
1 4:36.89 +3,1 450 30.94 34.59 34.85 35.48 35.26 35.20 35.27 35.30 4:39.54 4:45.75
1500m 
dowolny
2 18:27.81 RK 448 32.34 36.01 36.95 37.18 37.37 37.17 36.75 36.55 36.77 37.44 37.19 37.47 37.39 37.33 37.31 36.91 36.50 36.70 36.48 36.88 36.91 37.44 37.62 38.03 37.51 37.73 37.36 37.48 36.83 36.21 19:16.65
Kategoria: 12 lat
221 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 1028 pkt
11
50m 
dowolny
25 33.48 +8,1 221 36.45 36.45
100m 
dowolny
22 1:16.50 -1,3 202 37.51 38.99 1:24.63 1:15.53
200m 
dowolny
15 2:44.92 PS 218 37.19 42.15 44.31 41.27 NT
50m 
grzbietowy
11 38.62 +7,1 190 42.21 41.56
100m 
grzbietowy
9 1:23.91 +2 197 41.84 42.07 1:35.94 1:25.64
Kategoria: 13 lat
328 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 1550 pkt
12
50m 
dowolny
16 29.37 +4,8 328 30.84 30.84
100m 
dowolny
17 1:06.66 +0,4 306 31.25 35.41 1:06.05 1:06.94
200m 
dowolny
11 2:26.84 +3,1 309 33.17 37.96 38.43 37.28 2:26.27 2:31.58
400m 
dowolny
9 5:14.26 +8,2 308 33.40 38.73 40.22 40.65 40.77 41.51 40.52 38.46 5:12.04 5:42.44
100m 
zmienny
10 1:15.13 +2,1 299 34.35 40.78 1:16.60 1:16.76
Kategoria: 12 lat
203 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 954 pkt
13
100m 
dowolny
23 1:16.51 -0,3 202 37.22 39.29 1:16.29 1:16.29
200m 
dowolny
16 2:49.02 +1,8 203 38.26 43.80 44.94 42.02 2:52.16 2:52.16
100m 
grzbietowy
12 1:26.03 -0,3 183 42.18 43.85 1:25.79 1:25.79
100m 
klasyczny
14 1:40.17 +3,3 171 47.02 53.15 1:43.55 1:43.55
200m 
zmienny
14 3:08.75 +1,3 195 43.18 45.93 56.74 42.90 3:11.16 3:11.16
Kategoria: 14 lat
413 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 1898 pkt
14
1500m 
dowolny
3 18:58.18 PS 413 32.72 36.69 37.47 38.01 37.91 38.40 38.66 38.79 38.17 38.40 38.48 38.44 37.84 38.38 38.30 38.32 38.36 37.98 38.30 39.09 38.10 38.65 38.47 37.90 37.97 38.69 37.73 38.12 38.16 35.68 NT
50m 
klasyczny
8 35.41 +1,3 362 35.19 35.87
100m 
klasyczny
3 1:16.95 +2,9 377 35.94 41.01 1:16.94 1:19.22
200m 
klasyczny
4 2:44.08 +5 392 36.75 41.84 42.24 43.25 2:52.69 2:52.69
100m 
zmienny
6 1:11.01 +9,4 354 35.04 35.97 1:30.04 1:18.41
Kategoria: 12 lat
242 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 1102 pkt
15
50m 
dowolny
23 33.34 +2,5 224 34.80 34.20
100m 
dowolny
18 1:14.96 +0,8 215 36.45 38.51 1:15.57 1:15.57
50m 
klasyczny
7 40.50 +5,7 242 43.74 42.94
200m 
klasyczny
6 3:25.02 +3,1 201 47.18 53.55 54.60 49.69 3:31.56 3:31.56
200m 
zmienny
11 3:01.36 +5 220 39.26 47.21 52.70 42.19 3:10.99 3:10.99
Kategoria: 16-50 lat
447 pkt za najlepszy start, za wszystkie: 447 pkt
16
50m 
dowolny
24 26.49 -1,3 447 26.78 26.15
Konkurencja Uzyskany wynik Czas zgłoszenia
Msc Czas Pkt Kategoria
Manta UKP Manta Jelcz-Laskowice 1 #676
4x50m zmienny mieszana 6 2:21.14 318 kategoria: 12 lat 2:30.87
Manta UKP Manta Jelcz-Laskowice 2 #677
4x50m dowolny mieszana 4 2:05.31 345 kategoria: 12 lat 2:11.66

Sponsorzy

Przyjaciele i partnerzy

Wybrane strony

Filmy | Galeria |

Polityka prywatności
Uwaga! Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie.
Written by

Apusoft
Krzysztof Raszczuk

Jelcz-Laskowice 2014
Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie.