Puchar Sprintu Night&Lights 2021

6 lis 2021 ⁕ Gliwice ⁕ 50m ⁕ Lokalne zawody pływackie
Złotych
Srebrnych
2
Brązowe
12
Zawodników
42
Starty
20
Życiówek
1
Rekord klubu
+10
Cholewa Zuzanna 13 lat, 2008
Kategoria: 13-14 lat
402 punkty za najlepszy start
1103 punkty za wszystkie starty
50m 
dowolny
Eliminacje
 
32
32.06
 PB
402
100m 
dowolny
Eliminacje
 
35
1:13.14
 PB
353
50m 
motylkowy
Eliminacje
 
27
34.73
 PB
348
Horosiewicz Paulina 12 lat, 2009
Kategoria: 12 lat
277 punktów za najlepszy start
745 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
Eliminacje
 
27
36.28
 FS
277
100m 
dowolny
Eliminacje
 
24
1:25.52
 FS
221
50m 
klasyczny
Eliminacje
 
14
46.83
 FS
247
Misiewicz Hanna 13 lat, 2008
Kategoria: 13-14 lat
446 punktów za najlepszy start
1199 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
Eliminacje
 
23
30.98
 PB
446
100m 
dowolny
Eliminacje
 
29
1:10.02
 
402
50m 
motylkowy
Eliminacje
 
25
34.60
 PB
351
Piebiak Nicola 13 lat, 2008
Kategoria: 13-14 lat
571 punktów za najlepszy start
1602 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
Eliminacje
 
2
28.53
 CB
571
50m 
dowolny
Finał
 
3
28.62
 
565
100m 
dowolny
Eliminacje
 
8
1:04.57
 
513
100m 
dowolny
Finał
 
3
1:03.04
 
551
100m 
grzbietowy
Eliminacje
 
9
1:13.52
 FS
480
100m 
grzbietowy
dyskwalifikacja NW
Piskorska Marta 14 lat, 2007
Kategoria: 13-14 lat
472 punkty za najlepszy start
1297 punkty za wszystkie starty
50m 
grzbietowy
Eliminacje
 
10
34.65
 PB
472
100m 
grzbietowy
Eliminacje
 
14
1:16.51
 
426
100m 
grzbietowy
Finał
 
?
 
50m 
motylkowy
Eliminacje
 
15
33.16
 PB
399
Wilgosz Maria 16 lat, 2005
Kategoria: 15 lat i starsi
534 punkty za najlepszy start
1504 punkty za wszystkie starty
50m 
dowolny
Eliminacje
 
6
30.03
 
489
50m 
dowolny
Finał
 
5
30.30
 
476
100m 
dowolny
Eliminacje
 
7
1:05.98
 
481
100m 
dowolny
Finał
 
4
1:06.65
 
467
50m 
grzbietowy
Eliminacje
 
2
33.24
 
534
Włodarczyk Maja 13 lat, 2008
Kategoria: 13-14 lat
407 punktów za najlepszy start
1123 punktów za wszystkie starty
100m 
dowolny
Eliminacje
 
28
1:09.77
 
407
50m 
motylkowy
Eliminacje
 
26
34.66
 PB
350
100m 
motylkowy
Eliminacje
 
12
1:17.52
 PB
366
100m 
motylkowy
Finał
 
?
 
Drzycimski Maciej 14 lat, 2007
Kategoria: 13-14 lat
411 punktów za najlepszy start
1195 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
Eliminacje
 
13
28.11
 PB
411
50m 
dowolny
Finał
 
?
 
100m 
dowolny
Eliminacje
 
16
1:03.36
 PB
405
50m 
motylkowy
Eliminacje
 
15
30.77
 PB
379
Pańka Oliwier 14 lat, 2007
Kategoria: 13-14 lat
356 punktów za najlepszy start
996 punktów za wszystkie starty
50m 
grzbietowy
Eliminacje
 
12
34.17
 PB
346
100m 
grzbietowy
Eliminacje
 
9
1:13.15
 PB
356
100m 
grzbietowy
Finał
 
10
1:14.18
 
341
50m 
klasyczny
Eliminacje
 
18
39.02
 PB
294
Paprocki Piotr 13 lat, 2008
Kategoria: 13-14 lat
263 punkty za najlepszy start
772 punkty za wszystkie starty
50m 
dowolny
Eliminacje
 
60
32.72
 PB
260
50m 
klasyczny
Eliminacje
 
24
40.46
 FS
263
100m 
klasyczny
Eliminacje
 
18
1:30.41
 PB
249
Wołodko Wiktor 14 lat, 2007
Kategoria: 13-14 lat
380 punktów za najlepszy start
1002 punktów za wszystkie starty
50m 
klasyczny
Eliminacje
 
10
35.81
 PB
380
100m 
klasyczny
Eliminacje
 
12
1:23.25
 
318
100m 
klasyczny
Finał
 
10
1:22.49
 
327
50m 
motylkowy
Eliminacje
 
33
33.43
 PB
295
Żerek Roman 33 lat, 1988
Kategoria: 15 lat i starsi
466 punktów za najlepszy start
853 punktów za wszystkie starty
50m 
dowolny
Eliminacje
 
17
26.96
 
466
100m 
dowolny
Eliminacje
 
16
1:04.34
 
387

~~~~~~Puchar Sprintu Night&Lights 2021~~~~~~

poprzednia
     

strona
 1 
 2 
 3 
 4 
 5